На 11 април 2014 г. в гр. Сливен приключи държавното военно лично-отборно първенство по лека атлетика, което бе организирано от Националната военна спортна федерация и се проведе от 9 до 11 април. В комплексното класиране на първо място се класира отбор „Васил Левски” от Велико Търново, на второ място е отбор „Стрямци – 61” – Карлово, на трето е отбор „Шумен” – Шумен. Своите индивидуални постижения имат участниците от 15-те клуба, включили се в първенството, а над всичко бе комбинацията от воински и спортен дух.

Завоюваните купи за комплексното класиране и медали в различните дисциплини бяха връчени тържествено на победителите от заместник-началника на отбраната генерал-лейтенант Стефан Василев, който е председател на Националната военна спортна федерация, от заместник-командира на Сухопътните войски бригаден генерал Красимир Кънев, който е председател на организационния комитет на настоящото първенство и от кмета на гр. Сливен инж. Кольо Милев.