Завърши благотворителният  турнир по футбол за Купата на 101 алпийски батальон. В турнира се включиха 6 отбора от град Смолян.

Зоналният съвет на Българския футболен съюз осигури съдиите за срещите.След много интересни срещи изпълнени с обрати и драматизъм първото място спечели отбора на Регионален служба " Гранична полиция " който на финала победи с дузпи отбора на Пожарна безопасност и защита на населението. Трето място зае отбора на 3 алпийска рота от 101 алпийски батальон.
Със събраните средства от благотворителния турнир ще бъдат закупени лакомства за всяко дете от дневен център за деца с увреждания" Звънче " На 01.06.2012г.  по повод международния ден на детето  Командирът на 101 алпийски батальон подполковник Димитър Кацаров и капитаните на отборите участници ще връчат закупените учебни помагала,  играчки и оборудване на директора на дневен център за деца с увреждания " Звънче " град Смолян.